P3500SARP
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
P3500SARP
Part Number : P3500SARP
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : P3500SARP More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Packaging : Cut Tape
Hold Current : 150 mA
Number of Elements : 1
Voltage Rating (DC) : 320 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Circuit Protection - TVS - Thyristors
Qty : 598 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Medical PC & notebooks
Capacitance : 35 pF
Current Rating : 2.2 A
Peak Pulse Current : 45 A
Max Operating Temperature : 85 °C